Word direct nu Uw Fondsen Paypal in Uw Indisch Perspectief van de Bank
Dit is een gastpost door Shashank van Techlivez waar hij blogs over Computers, Technologie, Gadgets, het Mobiele en nieuws van het Gokken. Bezoeken zijn blog voor meer updates en vergeet niet aan teken aan zijn voer in.
Vandaag werd een e-mail verzonden van Paypal welke nu zegt kunt u uw hard verdiend geld Paypal aan uw Visum terugtrekken gemerkt debetkaart of creditcard. Nu was ik werkelijk opgewekt om van deze optie op de hoogte te zijn aangezien ik tot nu toe de dienst Xoom gebruikte om mijn fondsen terug te trekken Paypal maar aangezien ik dieper aan de nieuwe terugtrekkingseigenschap digged ik kwam weten dat de Indische kaarten van het Debet met visumembleem op het niet nog moeten worden toegestaan om deze nieuwe terugtrekkingseigenschap van Paypal te gebruiken.

Nu zou u kunnen denken waarom het niet beschikbaar voor de Indische houders is van de het debetkaart van het Visum dit is omdat RBI het oude schoolbeleid dat niet toestaat de Indische bank om het geld van Internet te krijgen de kaarthouders van het de diensten direct zo debet niet zal profiteren van deze dienst baseerde tot RBI zijn beleid verandert dat een nu oud beetje is en werkelijk behoefte RBI om zijn beleid te veranderen.
Als u de creditcard van het Visum toen hebt zou u deze terugtrekkingseigenschap kunnen proberen maar het bedrag zal in uw Creditcard worden gecrediteerd die u het voor het winkelen doeleinden kunt gebruiken en er nog geen nieuws is of de Indische banken extra prijzen of niet zouden aanrekenen.
De nieuwe eigenschap is beschikbaar in de volgende landen:
Argentinië, Brazilië, Bulgarije, Chili, Cyprus, Estland, Gibraltar, IJsland, Indonesië, India, Israël, Italië, Letland, Lichtenstein, Litouwen, Luxemburg, Maleisië, Malta, Filippijnen, Roemenië, San Marino, Slowakije, Slovenië, Turkije, de V.A.E, en Uruguay.
De minimumterugtrekkingsgrens is $10 en er zijn een transactieprijzen van $5 en u kunt zich dagelijks aan een maximum van $500 terugtrekken en de verwerkingstijd is 5-7 dagen kan nog langer wegens uw bank duren.
Zijn werkelijk goed nieuws voor Indische gebruikers Paypal zodra alle twijfels en zijn toen concurrentie vooruit voor Xoom vastbesloten wordt.
Deel deze Post





















Nice information about paypal bro ! Thank
It seems that this initiative from PayPal is just a publicity stunt(atleast for Indians).
I still use Xoom, and like you said, until the rules change, there is no point in using PayPal withdrawals.
Nice job done by Paypal !
This is good BUT…
Not all Indian banks provide Visa or Mastercard debit cards, 80%+ provide Cirrus debit cards.
See first of all no debit card is visa or master card…..it is visa electron and maestro.
Secondly, if you take the money in your credit card then you can actually do benefit to yourself in such a way that you could pay your credit card bills off using this way or you can submit the money in your credit card and then withdraw it and as shashank said….we’ll need to check out from CC companies if they’ll charge anything from us from drawing that money.
@Mayank
didn’t get your first point…
I ve a debit card of HDFC bank with VISA logo on it isn’t that a Visa debit card
@Rishi,
You are right, not all banks give Visa card.
@Mayank,
“No debit card is visa or master card” is a wrong info, my ICICI bank account card is a proper VISA card. I think it wont be free for all the CC, they will surely charge fee.
@anis
Welcome bro
@Sumesh
It really looks like a publicity stunt to Indians but its not the fault of paypal its the RBI who is not updating is policies.
@Shashank,
You are right with the point, RBI rules are really old ones, need to change these policies.